«РОКИ ДИТИНСТВА - ЦЕ НАСАМПЕРЕД ВИХОВАННЯ СЕРЦЯ»

Василь Олександрович Сухомлинський

Ми в школі «Просвіта» переконані в тому, що кожен дорослий родом з дитинства, так, як саме дитинство людини визначає його подальший шлях у дорослому житті.  Тому намагаємось створити для вашої дитини максимально різнобічну сферу навчання і розвитку особистості за допомогою культурних заходів і різних перформансів присвячених святам і подіям.  Ці заходи вчать учнів комунікації між собою та допомагають дитині розширювати зону комфорту, що в подальшому позитивно позначиться на його майбутньому.  Так само щомісячні заходи є відмінним способом розваги для наших учнів і їх батьків.

ЩО МИ ХОЧЕМО прищепити нашим учням?

«РОКИ ДИТИНСТВА - ЦЕ НАСАМПЕРЕД ВИХОВАННЯ СЕРЦЯ»

Василь Олександрович Сухомлинський

ЩО МИ ХОЧЕМО прищепити нашим учням?