Літній табір ЛІЦЕЮ “ПРОСВІТА”

З приходом літа наступає довгоочікувана пора шкільних канікул. Діти знаходяться в передчутті чудового відпочинку і веселих свят, а батькам в черговий раз доводиться зіткнутися з проблемою організації дитячого літнього дозвілля.

Попередній слайд
Наступний слайд

Програма:

Ми допоможемо Вам забути про цю проблему!

Триразове харчування і кулінарний клуб. Власна простора зелена територія з ігровими та спортивними майданчиками, Лісова школа.

Забезпечення безпеки (обладнене укриття, охорона території).

Дружна команда вожатих, чуйний та ввічливий персонал.

Тут дітям цікаво, весело і смачно!

Знання англійської – це світ без кордонів!

Англійська мова в Програмі «Навколо світу» – це справжній квест, який змінить уявлення про вивчення англійської у дитини. Кожна хвилина розписана: розмовна англійська, інтерактивні ігри, спортивні заходи, купання в басейні на свіжому повітрі, насичена розважальна програма, майстер-класи за інтересами.

Повна зайнятість протягом всього дня. Тільки живе спілкування один з одним і природою!

І все це за одну зміну!

Розклад змін:

1 зміна

2 зміна

3 зміна

4 зміна

05.06.23 р. – 16.06.23 р.

19.06.23 р. -30.06.23 р.

03.07.23 р. – 14.07.23 р.

17.07.23 р. – 28.07.23 р.

Літній табір працює:

З понеділка по п’ятницю з 10.00 до 18.00

Вартість зміни – 3500 грн.

Контактний телефон 097-227-12-39

Надіслати заявку