Приватна школа "Просвіта" - сучасна школа повного дня

про школу-ліцей "просвіта"

Відтворити відео

Запишіться на співбесіду:

Переваги школи-ліцею "Просвіта"

Розширена програма навчання

Ключ до розвитку дитини - правильний підхід до його навчання. Наші вчителі знають, як його знайти і застосувати. Кожен учень отримує достатньо уваги і необхідний запас знань.

Гуртки та секції

Ми забезпечуємо всебічний розвиток особистості, надаючи навчання в численних гуртках і секціях. Додаткові заняття інтегровані з навчальним процесом і проходять на шкільній території.

Школа повного дня

У школі щотижня проводяться різні події і свята, це дозволяє розвивати дитячу творчість, згуртувати колектив і урізноманітнити дитяче дозвілля.

Міні-океанаріум

Ми підтримуємо прагнення дітей вивчати навколишнє середовище і знайомимо їх з дивовижними видами риб і тварин

Закрита паркова територія

Школа знаходиться в межах міста, але опинившись всередині ви зрозумієте - що це окрема міні-всесвіт з великою кількістю красивих рослин

Індивідуальний підхід

Діти, які навчаються в нашій школі, крім основних предметів, передбачених типовим навчальним планом, вивчають додаткові дисципліни, що дозволяють духовно і культурно збагатити кожну маленьку особистість.

онлайн навчання

У нашій школі є відмінна онлайн платформа, в яку вчителі записують всі уроки.

Лісова школа

Прищеплюючи любов до природи і наших менших братів ми розвиваємо у хлопців відповідальність і дбайливість

Оплата

Наш принцип роботи - "Все включено у вартість". Можна вибрати оплату за різні періоди навчання.

Відгуки про школу

Валерия Чеглатонева
Читати далі
Хотелось бы выразить благодарность всему коллективу и администрации за высокий профессионализм и чуткое отношение к учащимся. Обучение действительно построено в форме диалога учителя и ребёнка. Ребёнок может высказать своё мнение, задать уточняющие вопросы. Учителя с уважением относятся к личности ученика,строят работу на уроке с учётом всех его особенностей.
Елена Моисеенкова
Читати далі
В разные годы в школе-лицее "Просвита" учились двое моих детей и сейчас учится внучка.Мы с большой благодарностью относимся к учителям и администрации.Очень хочется отметить педагогов, формирующих у детей интерес к обучению. Огромное спасибо за атмосферу. Очень важно видеть довольного ребёнка,преисполненного желанием приходить и учиться. Школа поражает своей открытостью, способностью всегда находить общий язык со своими учениками и их родителями. Хотим выразить благодарность за труд, терпение,искреннее отношение к ребёнку.
Инна Артёменко
Читати далі
Всегда интересно наблюдать за такими роликами, понимаешь, чем твой ребенок занят в школе, что делает, как работает. Это помогает направлять его дома в нужном направлении, вести с ним беседы "как дела в школе" ( очень интересная реакция детей, " мама, откуда ты знаешь что мы делали")😀

Залишити відгук можна в наших соц. мережах або заповнивши форму:

Новини

Instagram-блог

[elfsight_instagram_feed id="1"]

Контакти

Телефон:

м. Одеса, вул. Варненська, 13-а.

Телефон:

м. Одеса, вул. Варненська, 13-а.