Про Школу-Ліцей «Просвіта»

Перший клас – відповідальна подія в житті не тільки дитини, але і його батьків. Знайомство з новим колективом, нові педагоги, інший розпорядок дня – все це чималий стрес для дитячого організму. А процес звикання до нових умов і неотработанной соціальної ролі називається адаптацією.
Школа-ліцей «Просвіта» піклується не тільки про якість освіти, а й про психологічне здоров’я своїх учнів. Щоб хворобливість адаптації минула наших майбутніх першокласників, ми готуємо їх до школи з 5 років .. І називаються такі групи «0 клас».

Принципові відмінності 0 класу від старшої групи дитсадка

Багато хто помилково вважає, що в старшій групі дошкільного закладу також відбувається процес підготовки до школи. З інтелектуальної точки зору – безперечно, так. Але психологічна і соціальна складова готовності не можуть бути опрацьовані в рамках садіковскіх групи.
Розглянемо основні відмінності підготовки до школи в 0 класі ліцею «Просвіта»:
• Наш 0 клас знаходиться на базі школи. Тобто діти звикають до організації простору, території. Заняття відбуваються саме в шкільній атмосфері.
• Підготовкою дітей займаються діючі педагоги школи. Таким чином, діти відразу звикають до вчителя, його підходу.
• Участь в заходах школи. Відбувається соціальна адаптація майбутніх школярів. Вони відвідують свята, виставки та змагання, які проводяться в нашій школі-ліцей. Діти засвоюють корпоративну культуру навчального закладу, правила поведінки, освоюють нову соціальну роль школяра.
Як бачите, ввести дітей в шкільне життя, не відвідуючи школи дуже важко. І перші півроку навчання дитина буде адаптуватися до нового середовища. Чого не скажеш про випускників нашого 0 класу, які 1 вересня прийдуть за новими знаннями, і не будуть відволікатися на супутні фактори.

Переваги 0 класу
Позитивний вплив відвідування 0 класу не обмежується однією адаптацією. Переваг набагато більше, і ось основні з них:
• Наша школа-ліцей працює з 9:00 до 18:00. У першій половині дня дошкільнята навчаються, а у другій половині дня для них організовані розвиваючі заняття та ігри.
• Завдяки власній системі навчання, наші діти до закінчення 0 класу показують відмінні результати з усіх дисциплін. Вони знають букви, вміють читати тексти, що відповідають віку, і при цьому розуміти зміст прочитаного. Математичні знання також на висоті: додавання, віднімання, рішення задач і розвиток логічного мислення – ось чим можуть похвалитися наші вже не малюки. На заняттях англійської мови діти засвоюють базові назви предметів, дій, вміють рахувати в межах десяти, і що не менш важливо, в рамках наявних знань, можуть спілкуватися з носіями мови. Велика роль приділяється і дрібної моторики. До кінця підготовчого періоду діти вміють прописувати елементи букв, цифр; Штрихована в потрібному напрямку, з різним натиском, обводити по контуру і працювати за зразком. Виконання графічних диктантів для них так само не проблема!
• Поступово в 1 клас, діти продовжують навчатися і не зупиняються на досягнутих результатах. Матеріал підбирається з урахуванням вже наявних знань наших першокласників.
• Наповнюваність класу не більше 16 осіб. Це дозволяє приділити достатню увагу кожній дитині і в індивідуальному порядку опрацювати необхідні аспекти.
• Сучасне оснащення класів. Як уже встановлено, більшу частину інформації ми запам’ятовуємо при зоровому стимулюванні (близько 80%), тому в кожному класі встановлені інтерактивні дошки. Одночасне залучення і інших органів і почуттів, таких як слуху, тактильного сприйняття, моторики, значно підвищує обсяг інформації, що запам’ятовується і сприяє більш тривалому її зберігання і швидкого відтворення.
• Можливості для розширення кругозору. Тільки у нас при школі є так звана «Лісова Школа», де дітки можуть познайомитися з різними представниками фауни: тваринами, птахами, рибами. Емоційно забарвлені знання засвоюються з великим інтересом і стимулюють подальшу допитливість дітей.
• Турбота про фізичне здоров’я. Наш комплекс розташований в екологічно чистому районі. На його території є майданчики для ігор на свіжому повітрі і занять фізичною культурою.
Як показує наш досвід, тільки такий комплексний підхід в навчанні і вихованні дітей дозволить сформувати гармонійну особистість. Двері школи-ліцей «Просвіта» завжди відкриті для малюків та їхніх батьків!