Школа-ліцей «Просвіта» її переваги

Попередній слайд
Наступний слайд

«Школа ― це мить, коли дитина стає дорослою»

Ця цитата якнайкраще описує весь період шкільного навчання. У шкільні роки створюються найяскравіші та найдорожчі серцю спогади. Час навчання в школі – дуже важливий для будь-якої людини, адже саме в цей період відбувається формування особистості, рис характеру, умінь та навичок.

ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ Ваша дитина унікальна. Ми це знаємо. Школа-ліцей «Просвіта» – це місце, де кожна дитина має можливість розвинути свою індивідуальність, таланти і здібності. БУДЬ-ЯКА МОВА, ЯК РІДНА Ми знаємо, що будь-яка людина може вільно говорити на будь-якій мові. Ми викладаємо кілька іноземних мов. За спеціальною програмою з першого дня в школі діти починають вивчати англійську та українську мови, китайська – за вибором.
ШКОЛА З ТРАДИЦІЯМИ Більше 20 років Школа-ліцей «Просвіта» впевнено конкурує серед шкіл Одеси. ЛЮБОВ І ТУРБОТА Ми оточуємо дітей турботою і любов’ю. Всім серцем виховуємо любов до один до одного, до себе, до процесу пізнання та навчання. Також повагу до культур і традицій різних країн.
ПСИХОЛОГІЧНИЙ КОМФОРТ Весь педагогічний колектив Школи-ліцею «Просвіта» володіє знаннями з вікової психології та має досвід роботи з дітьми. Ми знаємо, як поводитися з дитиною у будь-якій ситуації. Кожен день діти вчаться взаємодіяти та розуміти себе та одне одного. СВОБОДА ТА ГРА Наші діти пізнають світ через гру. Ми можемо зробити навіть вивчання таблиці множення цікавою задачею! Саме в Школі-ліцеї «Просвіта» за допомогою ділових та імітаційних ігор дитина знайомиться з реаліями дорослого світу.
ІННОВАЦІЇ ТА ЦІННОСТІ Ми завжди шукаємо та обираємо найновіші та цікаві навчальні технології. Саме постійне вдосконалення та оновлення нашої освітньої програми дає нашим підопічним можливість досягати нових висот. ТВОРЧІСТЬ Тільки школа-ліцей «Просвіта» пропонує широкий вибір гуртків та факультативів. Вам не знадобиться шукати заняття танцями чи плаванням – все це дитина може освоїти в Школі-ліцеї «Просвіта». Атмосфера свободи та творчості – основа успішного та гармонійного розвитку дитини.

переваги школи-ліцею "Просвіта"

Розширена програма навчання

Ключ до розвитку дитини – правильний підхід до навчання. Наші вчителі знають, як його знайти та застосувати. Кожен учень отримує достатньо уваги та необхідний запас знань.

Гуртки та Секції

Ми забезпечуємо всебічний розвиток особистості, надаючи навчання у численних гуртках та секціях. Додаткові заняття інтегровані з навчальним процесом та проходять на шкільній території.

Школа повного дня

У школі щотижня проводяться різні події та свята, це дозволяє розвивати дитячу творчість, згуртувати колектив та урізноманітнити дитяче дозвілля.

Міні-океанаріум

Ми підтримуємо прагнення дітей вивчати навколишнє середовище та знайомимо їх із дивовижними видами риб та тварин

Закрита паркова територія

Школа знаходиться в межах міста, але опинившись усередині ви зрозумієте - що це окремий міні-всесвіт з безліччю красивих рослин

Індивідуальний підхід

Діти, які навчаються в нашій школі, окрім основних предметів, передбачених типовим навчальним планом, вивчають додаткові дисципліни, що дозволяють духовно та культурно збагатити кожну маленьку особистість.

Онлайн навчання

У нашій школі є чудова онлайн-платформа, в яку вчителі записують усі уроки.

Лісова школа

Прищеплюючи любов до природи і нашим меншим братам ми розвиваємо у хлопців відповідальність та турботливість

Оплата

Наш принцип роботи – "Все включено у вартість". Можна вибрати оплату за різні періоди навчання.

Медичне страхування

Ми в школі – ліцей «ПРОСВІТА» намагаємося посилити дитячий інтерес до життя та не обмежувати активність наших вихованців, адже це – одна з головних умов розвитку гармонійної особистості в суспільстві. Наше завдання створити максимально безпечні та комфортні умови для навчання, розвитку та спілкування з однолітками для кожної дитини.

Одним із важливих пунктів для спокою  батьків та забезпечення безпеки учнів школи-ліцей «ПРОСВІТА» –  це медична страховка для кожного нашого вихованця. Кожна дитина, яка здобуває освіту в школі – ліцей «ПРОСВІТА», є власником страхового полісу за програмою «Швидка медична допомога» від клініки Into-Sana.

Медична клініка Into-Sana знаходиться за три хвилини їзди від нашої школи і за необхідності до нас приїде машина невідкладної медичної допомоги найвищого класу C — це справжня клініка на колесах, з кваліфікованим лікарем, фельдшером та професійним водієм. Into-Sana — це найвищі стандарти медичного сервісу в Україні у сфері допомоги дітям та дорослим.

Ми розуміємо, як ви переживаєте за своїх дітей, коли їх немає поряд. Але Ваша дитина – це і Наша дитина теж. Ми, зі свого боку, робимо все необхідне не лише для навчання та всебічного розвитку наших вихованців, а й для збереження здоров’я та життя кожної довіреної нам дитини.

Для підтримки імунітету та зміцнення здоров’я наших діток ми:

• Проводимо частину занять на свіжому повітрі.
  • Проводимо профілактику багатьох простудних захворювань за допомогою відвідування соляної кімнати та басейну.
  • Підтримуємо та посилюємо імунітет учнів кисневими коктейлями.
  • Забезпечуємо обов’язкове чотириразове харчування виключно з натуральних та свіжих продуктів.

Запишіться на співбесіду: