Ваша дитина восени цього року йде до першого класу?

Вам потрібна якісна підготовка до школи? Школа-ліцей «Просвіта» рада Вам у цьому допомогти!

Ми оголошуємо набір у групи з підготовки до школи для дітей 6-7 років, тривалість навчання 5 місяців. Старт програми – 1 лютого 2022 року.

Для успішної інтеграції вашої дитини в процес навчання ми пропонуємо Вам:

Уроки від найкращих учителів школи, зайняття в затишному класі початкової школи з застосуванням інтерактивних засобів навчання, обладнаного ергономічними меблями, перериви між зайняттями у спеціально обладнаній ігровій кімнаті або лего-класі.

Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожної дитини і наполегливо працюємо над безболісною адаптацією дитини до нового режиму та оточуючих людей. Забезпечуємо психологічний супровід протягом навчання.

Що ми даємо майбутньому першокласникові?

• розвиток артикуляційного апарату, читання по складах, уміння створювати речення, короткий текст;
  • прямий та зворотній рахунок у межах 20, склад першого десятка, рішення математичних та логічних задач;
  • розвиток дрібної моторики, орфографічної зіркості, уваги, написання елементів букв;
  • лексика початкової англійської мови, правильна вимова звуків, цікава ігрова форма подання навчального матеріалу.

Форма навчання:

• ранкова група 9:00-13:00 (3 рази на тиждень)
  • вечірня група 16:00-18:00 (2 або 3 рази на тиждень на вибір)

Підготувавши дитину в нашій школі, ви робите перехід Вашого малюка до шкільного навчання плавним, безболісним та радісним!

Подробиці можна уточнити в Директі або за номером телефону:

м.Одеса

вул Варненська, 13А