Умови зарахування

Вступ до 1 класу в 2021-2022 навчальному році

приймальна комісіЯ:

Для прийому документів в ОПНВК «Просвiта» створена приймальна комісія, відведено спеціально обладнане приміщення.  Документи подаються одним із батьків дитини (або законними представниками) особисто приймаються в індивідуальному порядку (за попереднім записом) з дотриманням всіх санітарних норм і обмежень.

Прийом документів до 1-й класу починається 1 квітня 2021 року і закінчується 31 серпня 2021 р

Для прийому в ОПНВК «Просвiта» проводиться співбесіда з дитиною (в присутності його батьків (або законних представників) про психологічну готовність дитини.

Ніяких перевірок знань і компетентностей дитини ОПНВК «Просвiта» НЕ ПРОВОДИТЬ.

Ми всьому навчимо в нашій школі!

Присутність дитини при подачі заяви про прийом або його зарахування не є обов’язковим.

Документи, що необхідні для зарахування до 1 класу:

Один з батьків має подати:

1. Заяву про прийом;

2. Для заповнення контракту необхідно пред’явити паспорт та ІПН одного з батьків (або законного представника) дитини.

3. Копію свідоцтва про народження дитини (разом з нею подається оригінал);

4. Оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактічного огляд»;

5. Медична довідка Ф-063 – лист щеплення.

Якщо в школу збирається дитина з особливими потребами, то документ, який підтверджує його стан – це висновок інклюзивного ресурсного центру щодо комплексної оцінки дитини з особливими освітніми потребами або рішення психолого-медико-педагогічної консультації (при наявності).

При поданні заяви треба надати оригінал відповідного документа.

Зарахування дітей на вільні місця

На вільні місця діти зараховуються за результатами співбесіди за наявності витягу з журналу, табеля успішності, особової справи дитини.

Запишіться на співбесіду: