Шановні юні читачі!

Бібліотека – це фундамент освіти. Коли ви читаєте, зверніть увагу: на автора книжки, її назву, на загальний зміст книги, на думки  і вчинки героїв, на опис природи, де відбувається дія.

Не треба забувати, що само  по собі читання літератури потребує  певної самодисципліни, зосередженості.

Навчання – головна робота учня (школяра). І в цьому вам завжди допоможуть книжки, підручники.

Книжки  дарують вам знання, добро, красу поезії, а ви, в свою чергу, бережіть книжки, гідно поводьтесь  з ними. Адже це так просто: мити руки перед тим, як взяти книгу для читання, обернути книгу, користуватися закладками. Зберігайте книги в книжних шафах або на поличках. Ніколи  не можна читати і їсти одночасно. Це  не корисно для здоров’я, а на книзі можуть з’явитися плями від вашого обіду.

Завжди пам’ятайте ці правила, користуйтеся ними.

В бібліотеці навчально-виховного комплексу Просвіта ви  зможете  знайти всіляку літературу на будь-яку тему: художню, історичну; про при роду, тварин, пригоди і т.д. Швидко орієнтуватися в морі книг вам допоможе бібліотекар, а також систематичний каталог.