Школа-ліцей «Просвіта» її переваги

Попередній
Далі

«Школа - це мить, коли дитина стає дорослою»

Ця цитата якнайкраще описує весь період шкільного навчання. У шкільні роки створюються найяскравіші і дорогі серцю спогади. Час навчання в школі – дуже важливе для будь-якої людини, адже саме в цей період відбувається формування особистості, рис характеру, умінь і навичок.

ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ

Ваша дитина унікальна. Ми знаємо це. Школа-ліцей «Просвіта» – це місце, де кожна дитина має можливість розвинути свою індивідуальність, таланти і здібності.

 

 

БУДЬ-ЯКУ МОВУ, ЯК РІДНУ

Ми знаємо, що будь-яка людина може вільно розмовляти на будь-якій мові. Ми викладаємо кілька іноземних мов. За спеціальною програмою з першого дня в школі діти починають вивчати англійську, німецьку, російську та українську мови, китайську факультативно.

 

ШКОЛА З ТРАДИЦІЯМИ

Більше 20 років Школа-ліцей «Просвіта» впевнено конкурує серед шкіл Одеси.

 

 

 

 

ЛЮБОВ І ТУРБОТА

Ми оточуємо дітей турботою і любов’ю. Прищеплюємо любов один до одного, до себе, до процесу пізнання і навчання. Також повагу до культур і традицій різних країн.

 

ПСИХОЛОГІЧНИЙ КОМФОРТ

Весь педагогічний колектив Школи – ліцею «Просвіта» володіє знаннями з вікової психології має досвід роботи з дітьми. Ми знаємо, як поводитися з дитиною в будь-якій ситуації. Кожен день діти вчаться взаємодіяти і розуміти себе та один одного.

 

СВОБОДА ТА ГРА

Наші діти пізнають світ через гру. Ми можемо зробити навіть вивчення таблиці множення цікавим завданням! Саме в Школі-ліцей «Просвіта» за допомогою ділових та імітаційних ігор дитина знайомиться з реаліями дорослого світу.

 

.

ІННОВАЦІЇ І ЦІННОСТІ

Ми завжди шукаємо і відбираємо найновіші і найцікавіші навчальні технології. Саме постійне поліпшення і оновлення нашої освітньої програми дає нашим підопічним можливість досягати нових висот

.

 

 

 

 

ТВОРЧІСТЬ

Тільки школа – ліцей «Просвіта» пропонує широкий вибір гуртків

 і факультативів. Вам не знадобиться шукати заняття танцями або плаванням – все це дитина може освоїти в школі-ліцей «Просвіта». Атмосфера свободи і творчості – основа успішного і гармонійного розвитку дитини.

Запишіться на співбесіду:

Поділитися сторінкою: