Старша школа (10-11 клас)

Старші класи містять серйозні програми довузівської підготовки і готують школярів до вступу у доросле життя.

Попередній слайд
Наступний слайд

Принципи навчання:

Школа надає дітям інструменти і знання, які дають їм упевненість в своїх силах і вміння вирішувати нові для них завдання, готуючи до дорослого життя.

Школа-ліцей «Просвіта» піклується про всебічний розвиток своїх учнів і надає їм всі можливості для саморозвитку. Навчальна програма включає комплекс дисциплін, що викладаються на дуже високому рівні. Фундаментальна підготовка в початковій школі багато в чому обумовлює успіхи в подальшому навчанні і житті.

Всі педагоги мають високу кваліфікацію і досвід педагогічної роботи. Більше половини вчителів мають вищу категорію, а також – педагогічні звання «Учитель-методист» і «Старший учитель».

Переваги навчання:

• інновації в освіті
  • творчі заходи
  • посилена охорона
  • власна еко територія
  • розвиваючі студії
  • комплексне дієтичне харчування
  • школа повного дня
  • поглиблене вивчення іноземних мов
  • індивідуальний підхід
  • медичне страхування учнів
  • вивчення права і економіки з початкових класів