Підготовка до школи (5-6 років)

Програма підготовки до школи включає в себе цілий комплекс занять і вправ, спрямованих на всебічний розвиток.

Попередній слайд
Наступний слайд

Система виховання:

У школі-ліцей «Просвіта» ми працюємо за системою раннього дитячого виховання, яка включає шість ключових областей вивчення, навколо яких формується програма:

• Особистісний, соціальний та емоційний розвиток
  • Спілкування, мова і грамотність
  • Вирішення проблем, обґрунтування і грамотність
  • Знання і розуміння світу
  • Фізичний розвиток
  • Творча розробка.

Принципи навчання:

У підготовчій школі з дітьми працюють досвідчені викладачі, які допомагають дітям у перших кроках розвитку. Уроки з англійської, математики та інших предметів проходять в комфортній і затишній атмосфері, з великою кількістю ігор. Уроки доповнюються фізичною активністю, творчістю і відпочинком. Після закінчення програми діти переходять в перший клас школи.

Наше завдання не просто вчити дитину, але і зробити так, щоб маленька людина відчував себе вільною і щасливою, перебуваючи в стінах рідної школи.

Наші переваги:

• Висококваліфіковані кадри