Умови зарахування

Вступ до 1 класу в 2024 навчальному році

Прийом документів:

Документи подаються одним з батьків дитини (чи законними представниками) особисто, приймаються в індивідуальному порядку (за попереднім записом) з дотриманням усіх санітарних норм і обмежень.

Прийом документів в 1-й клас починається 1 квітня 2024 р. і закінчується 31 серпня 2024 р.

Для вступу в ЛІЦЕЙ «ПРОСВІТА» проводиться співбесіда з дитиною (у присутності батьків (або законних представників) про психологічну готовність дитини.

Ніяких перевірок знань і компетентностей дитини ЛІЦЕЙ «ПРОСВІТА» НЕ ПРОВОДИТЬ.

Прийом документів до 1-й класу починається 1 квітня 2021 року і закінчується 31 серпня 2021 р

Для прийому в ОПНВК «Просвiта» проводиться співбесіда з дитиною (в присутності його батьків (або законних представників) про психологічну готовність дитини.

Ніяких перевірок знань і компетентностей дитини ОПНВК «Просвiта» НЕ ПРОВОДИТЬ.

ДОКУМЕНТИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ В 1 КЛАС:

Одному з батьків необхідно надати:

• Заява про прийом (заповнюється на місці);
  • Для укладання договору необхідно пред’явити паспорт та ІПН одного з батьків (або законного представника) дитини.
  • Копію свідоцтва про народження дитини (разом з нею подається оригінал);
  • Оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;

Зарахування дітей на вільні місця

На вільні місця діти зараховуються за результатами співбесіди за наявності виписки з журналу, табеля успішності, особистої справи дитини.

Запишіться на співбесіду: